Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /data/web/virtuals/297587/virtual/www/domains/skolapolevsko.cz/wp-content/plugins/astra-addon/addons/blog-pro/classes/class-astra-ext-blog-pro-images-resizer.php on line 168

Kytarový koncert

24. 10. navštívil naši školu významný hudební umělec, pan Jindřich Kaulfers. Děti se na jeho vystoupení moc těšily. A tušily proč!

Děti obohatil vědomostmi z hudební oblasti a připravil jim program plný zábavy. Za doprovodu akustické, ale také elektrické, kytary zahrál dětem mnoho krásných písní. 

Pomocí hudby jsme s panem muzikantem procestovali svět. Když zazněly dynamické španělské písně, děti se s úsměvem začaly vlnit do rytmu. Pan hudebník vybral také odvážné dobrovolníky, kteří nám za doprovodu hudebních nástrojů zatančili. Tempo jsme zvolnili při pirátské písni. Na pirátské lodi panovala přátelská atmosféra. S elektrickou kytarou jsme se pak ocitli na rockovém koncertě, což byla opravdu jízda.

Pan Jindřich Kaulfers je nadaný hudebník, kterému nechybí veselý úsměv na rtech a smysl pro humor. Děti si tak s nadšením zatančily, zazpívaly a užily pěkné dopoledne. 

Moc za tuto návštěvu děkujeme a brzy na slyšenou!

Přejít nahoru
Přejít na začátek