Projektový červen prvňáčků

Každý z nás je něčím výjimečný a může obohatit ostatní. V červnu se naši prvňáčci proměnili v šikovné lektory a podělili se o své dovednosti a zájmy s ostatními. Alex si připravil prezentaci, soutěž a hru šachů. Bětka naučila děti, jak si můžou vyrobit vlastní diář. Toník vytvořil pracovní list a prezentoval traktory. Nazárek učil …

Projektový červen prvňáčků Číst dál »

Zvířátkový den

Naše dobrodružství začalo na školní zahradě, kde nás přivítala maminka s loveckým psem Duranem. Ve třídě jsme měli možnost poznat domácí mazlíčky našich spolužáků. Majda pro děti připravila pracovní list, který nám pomohl dozvědět se více o různých zvířatech. Kromě želv, potkanů, myší a morčat jsme se také seznámili s chameleonem. Zvířátka zpestřila naši výuku …

Zvířátkový den Číst dál »

Informace pro rodiče k olympiádě

Slavnostní zahájení pondělí 17. června od 8.00-8.30h, seřazení žáků v Kalinově ulici, v 8.30h odchod z náměstí směr letní kino (Smetanovou ulicí), v 9.00h. Prosíme všechny rodiče, kteří mohou, aby své dítě přivezli rovnou na seřadiště v Kalinově ulici, od 8 hodin tam bude náš pedagogický dozor ( p. Kudláčková, p. Doškářová a sl. Hajná), …

Informace pro rodiče k olympiádě Číst dál »

Výlet na včelí farmu v Úštěku

Krásný společný výlet do Úštěku 🌞 Včelí farma 🐝- zajímavé povídání o životě včel, výroba svíček, v kombinézách do terénu😎,.. Statek Starý Týn 🐎- prohlídka krásného areálu, zemědělských strojů, výborné domácí limonády,.. Výlet jsme si mooc užili!🤗
Přejít nahoru
Přejít na začátek